KORSZERŰ NYELVI ÉS SZÁMÍTÁSTECHNIKAI OKTATÁSÉRT
ALAPÍTVÁNY

Az alapítvány székhelye: 4029, Debrecen, Bocskai tér 1.

Tisztelt Adózó Állampolgárok! Kedves Szülők!

Felhívással fordulunk Önökhöz, hogy a SZJA bevallásakor személyi jövedelmadójának 1 %-át a Korszerű Nyelvi és Számítástechnikai Oktatásért Alapítvány részére ajánlják fel.
Ez nem jelent többlet terhet, nem kell Önöknek több adót fizetniük.

Adószámunk: 18540178-1-09

Az alapítvány célja:

- Elősegíteni a korszerű általános iskolai nyelvoktatás feltételeinek javítását.
- Nyelvvizsga megszerzésének támogatása.
- Hozzájárulni a kiemelkedő képességű tanulók külföldi tanulmányútjainak szervezéséhez.
- Korszerű audiovizuális nyelvoktatási rendszer kiépítése, fejlesztése, számítástechnikai és IKT eszközök beszerzése.
- Elősegíteni a számítástechnikai oktatás és képzés alapjainak elsajátítását már az első osztálytól kezdve.
- A robotikai programozás segítségével hozzájárulni a számítástechnikai ismeretek gyakorlati alkalmazásához.
- Elősegíteni a hátrányos helyzetű tehetséges gyermekek nyelvi, vagy számítástechnikai tanulmányait.
- Tantárgyi versenyeztetés.
- Rendezvények támogatása.

Az alapítvány pályázati sikerei:

A „Menő Menzák” pályázat keretében a 2018/2019. és 2019/2020. tanévekben a tankonyha bútorzatának cseréjére és felszereltségének gyarapítására, valamint az ebédlő asztalainak és székeinek cseréjére került/kerül sor.